ရွေးကောက်ပွဲအနိုင်ရသူ ၁၁၁ ဦး အမည်စာရင်း ကော်မရှင်အတည်ပြုထုတ်ပြန်
DVB
·
November 12, 2020
၂၀၂၀ အထွေထွေရွေးကောက်ပွဲမှာ မဲအများစုနဲ့ အနိုင်ရရွေးကောက်တင်မြှောက်ခံရတဲ့ လွှတ်တော်ကိုယ်စားလှယ် ၁၁၁ ယောက်ရဲ့ အမည်စာရင်းကို ပြည်ထောင်စုရွေးကောက်ပွဲ ကော်မရှင်က နိုဝင်ဘာ ၁၂ ရက် မနက်မှာ ထပ်မံ အတည်ပြုထုတ်ပြန်ကြေညာလိုက်ပါတယ်။
ပြည်သူ့လွှတ်တော်
-ဦးဝင်းနိုင်၊ ကချင်ပြည်နယ်၊ မိုးကောင်းမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ခင်စန်းဝင်း (ခေါ်)ဒေါ်စန်းစန်းမြင့်၊ ကယားပြည်နယ်၊ လွိုင်ကော်မဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဇော်အောင်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကောလင်းမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးနေစိုးအောင်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ဝန်းသိုမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်တင်တင်ရီ၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ကျွန်းစုမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်စိုးသူ၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ရေဖြူမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအုန်းခင်၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ပုလောမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဥက္ကာမင်း၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မြိတ်မဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါက်တာ ခင်စိုးစိုးကြည်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ ပြည်မဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးခင်အေး၊ ပဲခူးတိုင်း၊ နတ်တလင်းမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ဖြူဖြူသင်း၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ မင်္ဂလာတောင်ညွန့်မဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
- ဦးဝေလင်းအောင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မြောင်းမြမဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
- ဒေါ်သန္တာ၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ အိမ်မဲ မဲဆန္ဒနယ်၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
အမျိုးသားလွှတ်တော်
-ဦးစိုးနိုင်ကျော်၊ ကချင်ပြည်နယ်၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၃)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါက်တာ ခင်မကြီး၊ ကချင်ပြည်နယ်၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၆)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဖြေရယ်၊ ကယားပြည်နယ်၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးခွန်ရွှေထီး (ခ)ဦးဆွေထီး၊ ကယားပြည်နယ်၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်ဇေယျာစိုး၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၄)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဇော်ဟိန်း၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၇)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်သီတာ၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၈)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးမြတ်ဖြိုးဝင်း၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၀)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးတင်ဝေ၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးမင်းဇော်တင့်၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါက်တာဝင်းမြင့်ချစ်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၈)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးရဲမင်း၊ ပဲခူးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၀)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်လှဌေး(ခ) ဒေါ်အုန်းကြည်၊ မန္တလေးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဆန်းဝင်း၊ မန္တလေးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၃)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဝင်းကိုဦး၊ မန္တလေးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၄)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်မျိုးလတ်၊ မန္တလေးတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၉)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးစည်သူအောင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၆)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသန်းထွန်း၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၇)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးချမ်းငြိမ်းကျော်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၀)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဇေယျာအေး၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဝိုင်းမောင်စိုး၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မဲဆန္ဒနယ်အမှတ် (၁၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
တိုင်းဒေသကြီး/ ပြည်နယ်လွှတ်တော်
- ဦးဝေလင်း၊ ကချင်ပြည်နယ်၊ မိုးကောင်းမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်သီရိသွင်၊ ကချင်ပြည်နယ်၊ မိုးကောင်းမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသက်နိုင်ထွန်း(ခ) ဦးသက်နောင်ထွန်း၊ ကယားပြည်နယ်၊ လွိုင်ကော်မဲဆန္ဒနယ် (၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးခင်မောင်ဖြူ၊ ကယားပြည်နယ်၊ လွိုင်ကော်မဲဆန္ဒနယ် (၂) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသိန်းအောင်(ခ)စဲရယ်၊ ကယားပြည်နယ်၊ ဒီးမောဆိုဆန္ဒနယ် (၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကော်ဖရီခင်ဦး၊ ကယားပြည်နယ်၊ ဒီးမောဆိုဆန္ဒနယ် (၂) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဌေးအောင်၊ ကယားပြည်နယ်၊ ဗမာတိုင်းရင်းသား၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ဖြူစင်အိ(ခ)ဒေါ်အိအိမွန်၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ လှိုင်းဘွဲ့ မဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးစောချစ်ခင်၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ လှိုင်းဘွဲ့မဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးစောမြင့်ဦး၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ ဖာပွန်ဆန္ဒနယ် (၁)၊ ပြည်ထောင်စုကြံ့ခိုင်ရေးနှင့်ဖွံ့ဖြိုးရေးပါတီ
-ဦးစောမျိုးမြင့်၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ ဖာပွန်မဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ ပြည်ထောင်စုကြံ့ခိုင်ရေးနှင့်ဖွံ့ဖြိုးရေးပါတီ
-စောခရစ္စတိုဖာ၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ သံတောင်ကြီးမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ ကရင်ပြည်သူ့ပါတီ
-ဦးမောင်ထူး၊ ကရင်ပြည်နယ်၊ သံတောင်ကြီးမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ခင်မွှေးလွင်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ မင်းကင်းမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်ထွန်းလွင်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ မင်းကင်းမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးရွှေဌေး(ခ) ဦးရွှင်ဌေး၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကနီမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးထွန်းထွန်းဝင်း၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကနီမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်လင်း၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကျွန်းလှမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးစိုးဝင်း၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကျွန်းလှမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ဖြူဖြူဝင်း၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကောလင်းမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးတင်စိုး၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ကောလင်းမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဇော်လင်းဦး၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ဝန်းသိုမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ခိုင်ခိုင်ဝင်း၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း၊ ဝန်းသိုမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်မြတ်ထွန်း၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ကျွန်းစု (၁) ၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါက်တာထူးနေအောင်၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ကျွန်းစု မဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးလှထွေး၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ရေဖြူမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကြည်စိုး၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ရေဖြူမဲဆန္ဒနယ်( ၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်သူရ (ခ) နောင်နီငယ်၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ တနင်္သာရီမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်ကျော်ဟိန်း (ခ) ဘိုနီ၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ တနင်္သာရီမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်မင်း(ခ)ဦးဖိုးမင်း၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ပုလောမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကင်းရှိန်၊ တနင်္သာရီတိုင်း၊ ပုလော မဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသက်လှိုင်ဝင်း၊ ပဲခူးတိုင်း၊ ပြည်(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်ဇေယျ၊ ပဲခူးတိုင်း၊ ပြည် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်သိမ့်နန္ဒာအေး၊ ပဲခူးတိုင်း၊ သာယာဝတီ(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်ကိုကိုစိန်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ သာယာဝတီ (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးခင်မောင်ရင်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ လက်ပံတန်း(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးမျိုးအောင်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ လက်ပံတန်း(၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသက်စိန်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ ဖြူး (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
- ဦးအောင်မျိုးတင့်(ခ)ဦးမျိုးတင့်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ ဖြူး (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးမောင်မြင့်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ အုတ်ဖို(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-စောသူရအောင်၊ ပဲခူးတိုင်း၊ အုတ်ဖို(၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်ကျော်ဦး၊ မန္တလေးတိုင်း၊ ပုသိမ်ကြီးမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးမောင်ဦးမန္တလေးတိုင်း၊ ပုသိမ်ကြီးမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်သူထွန်း၊ မန္တလေးတိုင်း၊ အောင်မြေသာစံမဲဆန္ဒနယ် (၁)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးတင်ထွဋ်ဦး၊ မန္တလေးတိုင်း၊ အောင်မြေသာစံမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်မင်း၊ မန္တလေးတိုင်း၊ ပြင်ဦးလွင် မဲဆန္ဒနယ် (၁)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအမိုး(ခ) ဒေါက်တာခင်မောင်ဌေး၊ မန္တလေးတိုင်း၊ ပြင်ဦးလွင် မဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးပုန်ဘွေ၊ ရခိုင်ပြည်နယ်၊ ချင်းတိုင်းရင်းသား၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဝေဇံဖြိုးကျော်၊ ရခိုင်ပြည်နယ်၊ သံတွဲမဲဆန္ဒနယ် (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
- ဦးဇာဏီမျိုးညွန့်၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ ဒဂုံမြို့သစ် ဆိပ်ကမ်း(၁)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဇင်မင်းထွေး၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ ဒဂုံမြို့သစ် ဆိပ်ကမ်း(၂)၊အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်တင်တင်ဦး၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ ဒလ(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဘိုဘိုဦး၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ ဒဂုံမြို့သစ် ဒလ(၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်သက်ထားစုကြည်၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ မင်္ဂလာတောင်ညွှန့်(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးရန်အောင်၊ ရန်ကုန်တိုင်း၊ မင်္ဂလာတောင်ညွှန့်(၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးခင်မောင်ဝင်း၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ညောင်ရွှေ (၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးသိန်းဇော်မိုး၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ညောင်ရွှေ (၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်သီဟ၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ကျိုင်းတုံ (၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါက်တာဝဏ္ဏစိုး၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ကျိုင်းတုံ (၂) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်မေနှင်းသက်၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ မိုင်းပျဉ် (၁) ပြည်ထောင်စုကြံ့ခိုင်ရေးနှင့်ဖွံ့ဖြိုးရေးပါတီ
-ဦးစိုင်းထွန်းစိန်၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ မိုင်းပျဉ်(၂) ပြည်ထောင်စုကြံ့ခိုင်ရေးနှင့်ဖွံ့ဖြိုးရေးပါတီ
-ဒေါ်နန်းကောင်ခမ်း၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ မိုင်းရှူး(၁) ရှမ်းတိုင်းရင်းသားများ ဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-စိုင်းအုန်း၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ မိုင်းရှူး (၂) ရှမ်းတိုင်းရင်းသားများ ဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဝင်းလှိုင်(ခ)ဦးမဲတူ၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ နမ္မတူ(၁) အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-စိုင်းကျော်ညွန့်၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ နမ္မတူ(၂) ရှမ်းတိုင်းရင်းသားများ ဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-စိုင်းဥက္ကာ၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ လဲချား(၁) ရှမ်းတိုင်းရင်းသားများ ဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-စိုင်းသူရိန်ဦး၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ လဲချား (၂) ရှမ်းတိုင်းရင်းသားများ ဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ခွန်စိုးမိုးကျော်၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ပင်လောင်း(၁) ပအိုးဝ်အမျိုးသားအဖွဲ့ချုပ်ပါတီ
-ခွန်ဖိုးစိန်၊ ရှမ်းပြည်နယ်၊ ပင်လောင်း (၂) ပအိုးဝ်အမျိုးသားအဖွဲ့ချုပ်ပါတီ
-ဦးဝေယံထွန်း၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မော်လမြိုင်ကျွန်း (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးရဲကျော်သွင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မော်လမြိုင်ကျွန်း (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးအောင်ကျော်နိုင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ အင်္ဂပူ(၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးဗိုလ်ဗိုလ်ဇင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ အင်္ဂပူ(၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးစန်းထွေး၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ ဓနုဖြူ (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်စောစော၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ ဓနုဖြူ (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဦးကျော်စိုးနိုင်၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မြောင်းမြ (၁)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်
-ဒေါ်ခိုင်ဇင်ဦး၊ ဧရာဝတီတိုင်း၊ မြောင်းမြ (၂)၊ အမျိုးသားဒီမိုကရေစီအဖွဲ့ချုပ်